Usuwanie Wgnieceń

Szybkie i profesjonalne usuwanie wgnieceń metodą PDR

O wgniecenie w karoserii naprawdę łatwo – wystarczy tylko chwila nieuwagi lub zwyczajny pech. Żeby samochód znów mógł wyglądać dobrze, wcale nie trzeba skomplikowanych prac zakończonych lakierowaniem.

Nasza firma oferuje szybkie i profesjonalne usuwanie wgnieceń nowoczesną metodą wyciągnięcia wgniecenia PDR (ang. Paintless Dent Repair). To bezpieczna i sprawdzona technika, dzięki której można szybko i skutecznie nadać karoserii pierwotny kształt, bez potrzeby prowadzenia złożonych prac renowacyjnych. W ten sposób samochód wygląda dokładnie tak, jak przedtem, nie traci dodatkowo na wartości, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych technik naprawy wgnieceń.

Na czym polega usuwanie wgnieceń bez lakierowania?

Metoda ta jest dzisiaj coraz popularniejsza, ponieważ pozwala na szybkie i precyzyjne usuwanie wgnieceń z karoserii wszystkich pojazdów bez potrzeby lakierowania. Bazuje na wyciąganiu wgnieceń z użyciem specjalnie przeznaczonych do tego celu narzędzi oraz akcesoriów przez przeszkolonego pracownika.

Nasz serwis również dysponuje tego rodzaju narzędziami, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie usunąć wgniecenie w różnych miejscach karoserii – w ten sposób po wykonaniu naszych prac miejsce wgniecenia naprawdę jest gładkie i po wadzie nie ma żadnego śladu!

Metoda PDR wykorzystuje kilka różnych rozwiązań, a mianowicie:

  • masowanie blachy
  • metoda „na klej”

W przypadku pierwszej metody, czyli masowania blachy stosuje się do tego celu narzędzia nazywane „heblami”. W celu skorzystania z tej metody konieczne jest na początku zdemontowanie odpowiednich elementów karoserii, aby dostać się do blachy od wewnątrz, na przykład podsufitki w przypadku wgnieceń na dachu czy też boków drzwi przy wgnieceniach na drzwiach. Potem pracownik wykonuje odpowiednie czynności mające na celu wypchnięcie blachy – po zakończonej pracy karoseria jest równa i gładka.

Zobacz nas w pracy gdy usuwamy wgniecenia metodą masowania blachy:

Druga metoda, czyli „na klej” jest mniej inwazyjną, ponieważ nie wymaga demontażu elementów pojazdu. Najczęściej stosuje się ją wtedy, gdy demontaż nie jest możliwy lub też wgniecenie znajduje się w trudno dostępnym dla „hebli” miejscu. Polega ona na wyciągnięciu wgniecenia z użyciem przeznaczonego do tego celu narzędzi oraz kleju o odpowiednich parametrach fizycznych. Efekt jest taki sam jak w poprzedniej metodzie.

Masz wgniecenie? Przyjedź do nas!

Jeżeli chodzi o szybkie i tanie wyciąganie wgnieceń, Warszawa ma wiele serwisów oferujących tego rodzaju usługi, ale nasza firma to najlepszy wybór – dzięki nam nie musisz długo czekać na wykonanie zlecenia, ponieważ w wielu przypadkach możemy zrealizować je od ręki. Również nie musisz obawiać się wysokich cen, ponieważ u nas zawsze są atrakcyjne.

Usuwanie Wgnieceń - przed naprawą

Usuwanie Wgnieceń – przed naprawą

Usuwanie Wgnieceń - po naprawie

Usuwanie Wgnieceń – po naprawie

Nasi doświadczeni specjaliści zadbają o to, aby twój samochód został naprawiony bez ryzyka – stosujemy wysokiej jakości sprzęt i dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, co potwierdzają również liczni klienci, którzy skorzystali już z pomocy w naszym salonie. Gdy masz dodatkowe pytania związane z usługami PDR, napisz, a my odpowiemy na nie wyczerpująco.

Profesjonalne usuwanie wgnieceń – Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!